Menu Close

Laureatų diplomai iš respublikinio festivalio-konkurso „Romantikų įkvėpti“

Respublikinis styginių instrumentų festivalis-konkursas „Romantikų įkvėpti“ Trakų meno mokykloje vyko 2020 m. sausio 25 d., kuriame dalyvavo ir Raseinių meno mokyklos mokiniai. Respublikiniame festivalyje-konkurse „Romantikų įkvėpti“ dalyvauja solistai bei ansambliai.

Dalyviai pagal amžių buvo suskirstyti į A, B ir C grupes. Geriausiai savo amžiaus grupėse pasirodę konkurso dalyviai buvo apdovanoti laureatų diplomais. Laureatų diplomus parsivežė ir du Raseinių meno mokyklos kameriniai ansambliai: B grupėje – Lyja ir Vėja Germanavičiūtės (smuikas ir fortepijonas) ir C grupėje – Emilija Maciukevičiūtė, Lyja Germanavičiūtė, Emilija Bagdonaitė (smuikai), Vėja Germanavičiūtė (fortepijonas).

Mergaites konkursui rengė mokytojos Jolanta Turčinskienė ir Laisvida Juodytė.

 

Skip to content