Menu Close

Leidinio „Svajoklio kelias” pristatymas

Kovo 22 d. Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje įvyko nuotaikingas Raseinių meno mokyklos „Svajoklio“ teatro renginys „Svajoklio teatro kelias“, skirtas Tarptautinei teatro dienai paminėti. 

Leidinį „Svajoklio kelias” pristatė autorė teatro mokytoja ekspertė, projektų vadovė Albina Damašauskienė plačiai ir išsamiai pasakodama kuo reikšmingi jaunimo projektai, kaip jie buvo kuriami ir įgyvendinami, ir yra veikla šalia kuriamų spektaklių. Autorė pažadėjo, kad bus ir knygos antroji dalis apie spektaklius. O netrukus „Svajoklis” švęs 30 metų kūrybinį jubiliejų.

Renginio metu mokiniai vaidino etiudus, kuriuose realiai parodė įvairias gyvenimo situacijas. Juk teatras labiausiai parodo teigiamas ir neigiamas savybes, padeda žmogui atsiskleisti ir susikalbėti su kitais žmonėmis. 

Knygos autorę ir jaunuosius „svajokliečius” sveikino mokyklos administracija, svečiai.

Elektroninį leidinį galima rasti Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje. 

 

Skip to content