Menu Close

“Liepsnojantys akordeonai – 2017”

Vasario 17 d. Kupiškio meno mokykloje vyko II tarptautinis akordeonistų konkursas „Liepsnojantys akordeonai 2017“, skirtas Vasario 16-ąjai, Lietuvos valstybės atkūrimo dienai. Sugužėjo per 100 Lietuvos (Vilniaus, Klaipėdos, Kauno, Kauno rajono Garliavos, Panevėžio, Panevėžio rajono, Šiaulių, Šiaulių rajono Kuršėnų, Biržų, Elektrėnų, Pasvalio, Ignalinos, Raseinių, Utenos, Šalčininkų rajono Eišiškių, Širvintų, Kupiškio), Latvijos (Rygos, Daugpilio, Livanu, Naujenės, Kandavas, Ulbrokas, Špogu) ir Baltarusijos (Gardino) meno, muzikos mokyklų, menų gimnazijų, valstybinių koledžų ir konservatorijų akordeonistai bei mišrūs ansambliai. Konkurso dalyviai varžėsi keturiose solistų ir trijose ansamblių kategorijose. Dalyvių pasirodymus vertino dvi komisijos, joms vadovavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesoriai Eduardas Gabnys ir Ričardas Sviackevičius. Raseinių meno mokyklos akordeonistas Mindaugas Žiūkas laimėjo trečią vietą. Mindaugą konkursui ruošė mokytoja Zita Žemaitienė.

 

Skip to content