Menu Close

„Lietuva, aš už muziką“

Respublikinio ansamblinio muzikavimo konkurso

 „LIETUVA,  AŠ UŽ MUZIKĄ“

skirto Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 26-osioms metinėms, kuris vyko Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijoje, dalyvavo Raseinių meno mokyklos vokalinis ansamblis: (Gita Gliaudytė, Karolina Kulišauskaitė, Renata Kumpikevičiūtė, Justė Gvazdauskaitė, Kamilė Šimkutė, Rugilė Kulišauskaitė, Nora Gylytė, Brigita Medelytė, Valentas Ramoška, Pijus Liatukas) vadovė- mokytoja E.Kumpikevičienė.

Ansambliui akompanavo smuikininkių trio: Austėja Pranckūnaitė, Agnė Armonaitė, Karolina Gedrimaitė (mokytoja E. Dobilaitienė).

Koncertmeisterė – mokytoja S. Krečkauskienė.

Vokalinis ansamblis tapo konkurso nugalėtoju. Mokiniai buvo apdovanoti II vietos laureato diplomu ir specialiu prizu.

Sveikiname mokytoją ir mokinius, linkime sėkmės.

g1 gint3 gint4 eugenija gintare

 

 

 

Skip to content