Menu Close

Lietuvos mėgėjų teatro šventėje „Tegyvuoja teatras“ laimėta statulėlė – dar vienas „Svajoklio” pasiekimas

Kovo 26 dieną Kretingoje vyko 17-oji Lietuvos mėgėjų teatro šventė „Tegyvuoja teatras“, skirta Tarptautinei teatro dienai, kurios metu buvo apdovanoti visų Lietuvos regionų mėgėjų teatrų vadovai, režisieriai, aktoriai ir  teatro pedagogai. Projekto tikslas – plėtoti šalies teatrinę kultūrą, kasmet vis kitoje savivaldybėje teatralams drauge paminėti savo profesinę dieną, pagerbti ir pristatyti ryškiausius šalies mėgėjų teatro kūrėjus.

Net 4 nominacijoms „Ryškiausia nacionalinės dramaturgijos interpretacija“, „Ryškiausia spektaklio scenografija“, „Ryškiausias aktorių ansamblis“, „Ryškiausias vaikų teatro spektaklis“ buvo pristatytas Raseinių meno mokyklos mokomojo teatro „Svajoklis“ spektaklis Vydūno „Sigutė“ ir jo režisierė Albina Damašauskienė.

Iš vykusio renginio „Svajoklis” parvežė 4 diplomus už visas nominacijas „Tegyvuoja teatras“ ir statulėlę už nominaciją „Ryškiausias vaikų teatro spektaklis“ režisierė, mokytoja ekspertė Albina Damašauskienė. Raseinių meno mokyklos mokomojo teatro „Svajoklis“ pelnyta statulėlė – antrasis laimėjimas.

Skip to content