Menu Close

Lyja ir Vėja – konkurso laureatės

Kovo 24-25 dienomis Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje vyko IX tarptautinis jaunųjų atlikėjų kamerinės ir džiazo muzikos festivalis-konkursas „Sąskambiai – 2017“, kuriame Lyja ir Vėja Germanavičiūtės buvo apdovanotos Laureato diplomu. Mergaites konkursui parengė mokytojos: Jolanta Turčinskienė (smuikas) ir Laisvida Juodytė (fortepijonas).  

Kamerinių ansamblių konkursas vyko vargonų salėje. Pasirodymai buvo suskirstyti į  A, B, C, D grupes. Raseinių meno mokyklos mokinės: Lyja ir Vėja Germanavičiūtės pasirodė A grupėje, kurioje buvo 21 dalyvis – Kauno Miko Petrausko muzikos mokykla, Kauno 1-oji muzikos mokykla, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla ir 9 ansambliai – Jonavos Janinos Miščiukaitės muzikos mokykla, Alytaus muzikos mokykla, Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykla, Vilniaus "Ąžuoliuko" muzikos mokykla, Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokykla, Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykla, Klaipėdos Jaronimo Kačinsko muzikos mokykla ir Raseinių muzikos mokykla. Iš viso kamerinių ansamblių kategorijoje dalyvavo 59 ansambliai.

IX kamerinės muzikos konkurso vertinimo komisijos pirmininkas – LMTA docentas, pučiamųjų ir mušamųjų katedros vedėjas dr. Robertas Beinaris. Komisijos nariai: Ingrida Armonaitė – LMTA profesorė,  Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklos mokytoja ekspertė, Albina Šikšniūtė – LMTA docentė, Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklos mokytoja ekspertė, Regina Jurkonienė – Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos fortepijono skyriaus vedėja.

Po atsakingo pasirodymo, mergaitės kartu su mokytojomis ir tėveliais pasigrožėjo Vilniaus panorama nuo apžvalgos aikštelės. Aplankė Trakų pilį, pasivaikščiojo ežero krantu.

 

Skip to content