Menu Close

“Mano pasaka” šventinė diena

Šių metų gegužės mėn. Vilniaus etninės kultūros centras organizavo vaikų ir jaunimo piešinių konkursą „Mano pasaka“. Konkurso tikslas – kūrybiškai interpretuojant ir iliustruojant tradicinę pasaką, skatinti jaunąją kartą domėtis savo krašto tradicine kultūra, plėsti konkurso dalyvių kūrybinės vaizduotės ribas. Konkursui buvo pateikta virš 400 piešinių, atrinkta 20 laureatų ir 12 diplomantų. Tarp laureatų/diplomantų pateko Raseinių meno mokyklos Ariogalos filialo ankstyvojo dailės ugdymo ir 5 dailės klasės mokiniai: Paula Vygantė, Rasius Ročka, Ugnė Bilvinaitė, Smiltė Survilaitė (mokytoja Kristina Grockytė).

Gegužės 29 d. Lietuvos teatro, muzikos ir kino kiemelyje vyko vaikų ir jaunimo šventė „Saulytė“. Šventės metu pasirodė įvairūs kolektyvai,  buvo surengta piešinių konkurso „Mano pasaka“ nugalėtojų paroda ir diplomų įteikimas. Laureato diplomai buvo įteikti Paulai Vygantei (6m.) ir Smiltei Survilaitei (10 m.). Diplomanto diplomai –  Rasiui Ročkai (6 m.) ir Ugnei Bilvinaitei (12 m.)

groc groc2

 

Skip to content