Menu Close

Mažojo Deimanto didelis pasiekimas

Šių metų lapkričio 28 – gruodžio 2 dienomis Kaune vyko IV tarptautinis klasikinės muzikos atlikėjų konkursas „ Sonorum Kaunas 2017 “. Muzikantai iki 21 metų varžėsi fortepijono, dainavimo, akordeono, styginių, pučiamųjų instrumentų grupėse, suskirstyti į 5 amžiaus kategorijas. Šiais metais konkurse dalyvavo 604 dalyviai iš 25 pasaulio šalių. Konkurso finalinis turas, uždarymas ir laureatų apdovanojimai vyko Kauno valstybinėje filharmonijoje. Nugalėtojai buvo apdovanoti ne tik laureatų diplomais, medaliais ir suvenyrais, bet ir piniginiais prizais.

Konkurse dalyvavo mažasis Raseinių meno mokyklos pianistas Deimantas Vaička (mokytoja Saulė Krečkauskienė).  Jis varžėsi jauniausių atlikėjų A kategorijoje (iki 10 metų). Deimantas turėjo 23 varžovus iš Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Baltarusijos, Vokietijos. Šioje kategorijoje Deimantas buvo pats jauniausias. Jam tik 6 metukai. Tarptautinė vertinimo komisija puikiai įvertino  raseiniškio grojimą ir skyrė jam III vietą.

Berniukas mokytis groti fortepijonu pradėjo tik šių metų pradžioje. Deimantas pasižymi išskirtiniais gabumais ir didžiuliu noru muzikuoti, todėl labai sparčiai mokosi ir tobulėja.

Sveikiname Deimantą su puikiu pasirodymu pirmajame savo gyvenime konkurse ir linkime dar daug puikių pasirodymų koncertuose ir konkursuose ateityje.

 

  Saulė Krečkauskienė,

  Raseinių meno mokyklos mokytoja

Skip to content