Menu Close

Meno konkursas-festivalis „Talent show 2023“ Stokholme

Gegužės 4-6 dienomis keturios Raseinių meno mokyklos mokinės – Lyja ir Vėja Germanavičiūtės, Emilija Sakavičiūtė ir Elzė Tamašauskytė – dalyvavo tarptautiniame konkurse-festivalyje „Talent show 2023“. Seserys Lyja ir Vėja užėmė II vietą, o Emilija ir Elzė tapo šio renginio diplomantėmis.
Konkursas- festivalis vyko kruiziniame laive plaukiant iš Talino į Stokholmą. Jame galėjo dalyvauti įvairių meno sričių – muzikos, teatro, šokio atstovai. Muzikos srities konkurse iš viso buvo 83 pasirodymai (Lietuvos, Latvijos ir Estijos).
Konkurso-festivalio dalyviai turėjo galimybę susipažinti su Švedijos sostinės Stokholmo istorija, aplankyti karalių rūmus, išgirsti didingą, bet tragišką laivo flagmano istoriją Vaza muziejuje. Grįždami aplankė Estijos sostinę Taliną, pažintinės ekskursijos po senamiestį metu išgirdo legendų, pasakojimų apie istorines vietas, įžymius žmones.
Konkurso-festivalio dalyviai grįžo pilni įspūdžių ir geros nuotaikos.
Dėkojame mokytojoms Jolantai Turčinskienei, Laisvidai Juodytei, Saulei Krečkauskienei ir Stanislavai Vežbavičienei už konkursančių parengimą.
 
Raminta Sakavičienė, Raseinių meno mokyklos direktorė
Skip to content