Menu Close

Meno mokyklos mokiniams įteikti baigimo pažymėjimai

Praėję mokslo metai mums visiems buvo didelis iššūkis, juos baigėme neeilinėmis sąlygomis. Mokiniams mokyklos baigimo pažymėjimus įteikė mokyklos direktorė Raminta Sakavičienė ir direktorės pavaduotoja ugdymui Dovilė Rukienė. Šiemet mokyklą baigė 34 įvairių specialybių mokiniai. Su jauduliu širdyse, galbūt ir džiaugsmo ašara akyse į vaikus žvelgė laimingi tėveliai, kurie atrodo dar ką tik už rankučių vedė savo mažuosius vaikučius į Meno mokyklą. Mokytojai, kaip  kiekvienais metais su liūdesiu ir džiaugsmu vėl juos išlydėjo. 

Mokyklos direktorė palinkėjo, kad mokiniams niekada netrūktų meno, o gyvenimo iššūkiai būtų maži. Akordeonistų kvarteto (vadovas G. Jegnoras) atliekamas kūrinys suteikė pakilią nuotaiką, o  teatro klasės mokinių skaitomi tekstai šventiškumo.

Baigėsi dar vieni mokslo metai ir Meno mokykla vėl laukia naujų mokinukų.

Skip to content