Menu Close

Metodinė diena

Lapkričio 26 dienos popietę Raseinių meno mokyklos antrajame pastate vyko metodinė diena: mokytojams seminaras – dirbtuvės „Ar populiarios mokymo(si) strategijos yra efektyvios“ (lektorė Jelena Osipkova), mokiniams – edukacinė programa „Teatriniai žaidimai“.  Atvykę mokiniai į edukacinį užsiėmimą nenuobodžiavo, o intensyviai ir smagiai bendraudami darbavosi numatytą laiką. Užsiėmimą vedė mokytoja Romena Godelytė-Irkmonienė.

Vėliau, visi gerai nusiteikę suskubo į mokyklą ruoštis koncertui. Į salę rinkosi mokyklos mokytojai, pasipuošę jaunieji atlikėjai, draugai, smalsūs muzikos gerbėjai, dalyvių tėveliai. Salėje įsivyravus tylai prasidėjo koncertas „Rudens mozaika“, kurį sumanė ir organizavo fortepijono metodinė mokytojų grupė, vadovaujama mokytojos metodininkės Jolantos Sederevičiūtės.Renginyje dalyvavo Raseinių meno mokyklos, Ariogalos skyriaus ir Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos jaunieji pianistai.  Klausytojai ir patys šio koncerto dalyviai turėjo puikią galimybę pasiklausyti puikaus draugų muzikavimo, įdomių kūrinių interpretacijų. Skambėjo kompozitorių kūriniai: V. Rebikov, S. Žentelio, N. Sinkevičiūtės, R. Mikelsko, A. Byzov, V. Yomans, W. Gillock, D. Alexander, M. Mier, G. Puskunigio, M. Bober, A. Piazzolla ir kitų kompozitorių kūriniai.Gerų emocijų šį vakarą patyrė ir žiūrovai, ir patys atlikėjai. Koncerto dalyvių  pasirodymus lydėjo gausūs plojimai. Tai puiki proga lapkričio vakarą nuvyti blogą, niūrią nuotaiką ir su viltimi širdy laukti artėjančių švenčių.Dėkojame Raseinių meno mokyklos mokytojoms Jolantai Sederevičiūtei, Gintarei Gudaitienei, Saulei Krečkauskienei, Jūratei Daugėlienei, Laisvidai Juodytei ir Romenai Godelytei-Irkmonienei už puikią nuotaiką, gražią organizuotą šventę.

Džiuljeta Banienė, Ariogalos skyriaus mokytoja

 

 

Skip to content