Menu Close

Minėjimas-koncertas Juozui Naujaliui atminti ir Raseinių meno mokyklos 60-čiui paminėti

Seimui paskelbus 2019-uosius Juozo Naujalio metais, Raseinių meno mokyklos bibliotekininkei ir dainavimo mokytojoms kilo mintis, kaip prasmingiau ir įdomiau paminėti lietuviškos profesionaliosios muzikos patriarcho Juozo Naujalio 150-ties metų sukaktį.
Parengėme minėjimą-koncertą skirtą šiai datai paminėti. Balandžio 9 d. į Raseinių meno mokyklos salę rinkosi mokytojai, mokiniai ir tėveliai. Mokyklos jaunieji dainininkai atliko, dažnai skambančias ir visiems gerai žinomas, J. Naujalio dainas „Lietuva brangi“, „Už Raseinių, ant Dubysos“ – žodžiai Maironio, „Giedu dainelę“ – žodžiai A. Baranausko, mokytojos – Giedrė Arlauskienė ir dr. Jūratė Daugėlienė. Nuotaika buvo pakili, dainavome kartu. Eugenijos Kumpikevičienės vadovaujamas ansamblis atliko harmonizuotą liaudies dainą „Garnys“. 
Apie Juozo Naujalio vaikystę, kelią į didžiąją muziką, kūrybą ir jo reikšmę muzikiniame gyvenime supažindino mokyklos bibliotekininkė Dalia Margevičienė, kuri pristatė pačios parengtas skaidres.
Renginys buvo skirtas ir mokyklos 60-čiui paminėti. Šia proga pasveikino mokytoja Jolanta Turčinskienė, o styginių ansamblis atliko kūrinius, kuriuos parengė su mokytojomis.
Renginio pabaigoje vaišinomės saldainiais.

Dalia Margevičienė, bibliotekininkė,  renginio organizatorė

Nuotraukos Sigitos Grubliauskaitės

         

 

Skip to content