Menu Close

Mokslo metų pradžios šventė Ariogalos skyriuje

2022 metų Rugsėjo 2 dieną, Ariogalos skyriuje vyko iškilminga mokslo metų pradžios šventė, kurią dainomis ir nuostabiu balsu papuošė moksleivė Evelina Dubauskaitė.

Sėkmingų ir gerų naujų mokslo metų linkėjo bei susirinkusius sveikino mokyklos direktorė Raminta Sakavičienė, direktorės pavaduotojas – Benediktas Siliūnas, Ariogalos parapijos klebonas Gintautas Jankauskas, Savivaldybės administracijos vicemeras Kęstutis Užemeckas, Raseinių rajono tarybos narys Jonas Vazgys.

Pasveikinti ir jaunieji mokytojai: Akvilė Baliukonytė – jauna specialistė, akordeono mokytoja, naujai pradėjusi dirbti Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriuje, Domas Ročka – gitaros mokytojas, gavęs aukštojo mokslo diplomą.

Susirinkusiai auditorijai buvo pristatyti net 26 pirmokai, kurie buvo pasveikinti prisijungę į meno mokyklos mokinių gretas ir apdovanoti mažutėmis dovanėlėmis.

Džiugu matyti tiek daug muzikos ištroškusių širdelių, besišypsančius tėvelius, atvedusius savo atžalas į mokyklą, džiugu matyti ir senbuvius mokinius, kurie pasitiko savo mylimus mokytojus su gėlėmis rankose.

Nuo savęs norėčiau palinkėti laimingų, sveikų, įspūdingų, turiningų mokslo metų.

 

Alina Skirmantaitė – Ivoškienė, vyr. fortepijono mokytoja  
Skip to content