Menu Close

Mokymai Rumunijoje

Liepos 4-9 dienomis Raseinių meno mokyklos direktorė Raminta Sakavičienė vyko į Erasmus+ programos finansuojamus mokymus „Connector 7.0 – Connecting the world by non-formal learning“ (liet. 7.0 jungtis – jungianti pasaulį neformalaus mokymosi būdu), kurie vyko Bukarešte, Rumunijoje. Mokymų veiklos vyko 7 skirtingose mokymo srityse: „Nekenkti! Jautrūs konfliktų sprendimai“, „Grafinis vaizdavimas“, „Žmogaus biblioteka“, „Žiniasklaidos teatras“, „Šešėlių teatras“, „Socialinė-edukacinė animacija“,  „Istorijų pasakojimas“. Pasirinkus vieną iš 7 ugdymo metodų visą savaitę vyko mokymai, praktiniai užsiėmimai, o paskutinę dieną visiems dalyviams buvo pristatomi veiklų rezultatai, vyko jų refleksija.

Kursuose dalyvių susirinko iš 22 Europos šalių. Lietuvos ugdymo įstaigoms buvo skirtos 4 vietos, džiugu, kad viena jų atiteko Raseinių meno mokyklai.

Erasmus+ programa suteikia galimybes ne tik tobulėti, bet ir pažinti skirtingas kultūras, atveria kelius bendravimui ir bendradarbiavimui, nutiesia partnerysčių tiltus.

NA ir Europos komisija nėra atsakinga už pateiktą turinį.

 

Raminta Sakavičienė, Raseinių meno mokyklos direktorė

 

Skip to content