Menu Close

Mokytojų konferencija „Šiuolaikinės ugdymo aktualijos meno (muzikos) mokyklose“

Lapkričio 30 d., paskutinę rudens dieną, Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriuje vyko jau II respublikinė metodinė – praktinė mokytojų konferencija „Šiuolaikinės ugdymo aktualijos meno (muzikos) mokyklose“. Konferencijoje buvo aptartos temos apie mokinių scenos baimę, mokinių motyvaciją, akordeono pamokų naudingas savybes mokinių elgesiui, šokio dalyko galimybės ugdant mokinių kompetencijas, grojimo muzikos instrumentais nauda vaiko emociniame ir fiziniame augime, lietuvių ir amerikiečių fortepijono mokymo metodikos panašumai ir skirtumai. Pranešimus skaitė Kauno A. Kačanausko muzikos mokyklos fortepijono vyr. mokytoja ir vyr. koncertmeisterė Agnė Tilindytė, Kauno A. Kačanausko muzikos mokyklos ir Kauno „Vyturio“ gimnazijos kanklių vyr. mokytoja Asta Jonkutė – Bogdanienė, Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos mokytojai – akordeono vyr. mokytojas Audrius Daučianskas, choreografijos mokytoja metodininkė Ieva Janauskaitė, akordeono vyr. mokytojas Laurynas Antanaitis ir Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriaus fortepijono vyr. mokytoja Alina Skirmantaitė – Ivoškienė.

Skip to content