Menu Close

Monografijos pristatymas

Š. m. gruodžio 13 d. Meno mokykloje įvyko mokytojos ekspertės dr. Jūratės Daugėlienės monografijos „Kūrybiškumo ugdymas taikant muzikinę improvizaciją” pristatymo renginys. Jame dalyvavo svečiai – Raseinių garbės pilietis, muzikos kūrinių autorius, kapelos „Dubysa“ vadovas Gintautas Grigalis ir Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos bibliotekininkas, rašytojas Jonas Brigys. Koncertavo Meno mokyklos jaunieji atlikėjai.

Autorė dr. J. Daugėlienė klausytojų auditoriją supažindino su knygos turiniu, mokslininkų recenzijomis apie leidinį. Renginio svečiai G. Grigalis,  J. Brigys  kalbėjo apie pristatomą monografiją, knygų rašymo specifiką, kūrybą, atsakė į pateiktus klausimus. G. Grigalis pasakojo apie muzikinę kūrybą, jos atlikimą, improvizacijos reikšmę. Pastebėjo, jog J. Brigys yra ir knygos „Keturiasdešimt „Dubysos“ vingių“ bendraautorius, o dr. J. Daugėlienė – sudarytoja, bendraautorė ir leidinio „Raseinių meno mokykla“ sudarytoja. J. Brigys papasakojo apie savo kūrybinės veiklos ir tyrinėjimų sritį, padovanojo neseniai išleistą savo šeštąją knygą „Pasistačius bendrą darbo tikslą“.

Renginio metu skambėjo jaunųjų pianistų Andrėjos Juodytės, Evos Daktaraitės, Šarūno Augustanavičiaus, Evelinos Petravičiūtės, Urtės Volfaitės atliekami kūriniai. Dainavo Justė Andriūnaitė, Ugnė Daktaraitė, Deimantė Jokubauskytė, Kamilė Raciūtė, Dovilė Vasiliauskaitė, Ieva Augustanavičiūtė ir chorinio dainavimo 2-3 klasių vokalinis ansamblis. Fortepijonu skambino chorinio dainavimo mokiniai  Augustina Povilaitytė, Ugnė Daktaraitė, Dovilė Vasiliauskaitė, Claudia Branick, Ieva Augustanavičiūtė. Koncertą vedė D. Vasiliauskaitė ir E. Petravičiūtė. Mokinius koncertui ruošė ir jiems akompanavo mokytoja ekspertė dr. J. Daugėlienė.

Mokytoja dr. J. Daugėlienė

   

 

Skip to content