Menu Close

Muzika ir aš

Gegužės 16 dieną Raseinių meno mokyklos Viduklės filiale vyko mokinių koncertas „Muzika ir aš“. Jame grojo pučiamųjų instrumentų klasės (mokytojas Vidmantas Kveselis) ir fortepijono klasės (mokytoja Sigita Grubliauskaitė) mokiniai. Jie dovanojo ne tik muziką, bet ir dalinosi savo asmeninėmis mintimis bei patirtimis apie muziką, kurias skaitė koncerto vedėja Ieva Mačiulaitytė. Taip pat koncertą vedė mokytoja Sigita Grubliauskaitė.

Koncerte dalyvavo mokiniai Gerda Milašiūtė (saksofonas), Evita Bondarovaitė (saksofonas), Eva Laurinavičiūtė (fortepijonas), Ieva Mačiulaitytė (saksofonas), Neda Baukytė (saksofonas), Gustė Dubinskaitė (fortepijonas), Eva Aleksaitė (saksofonas), Martynas Savickas (saksofonas), Gvidas Leškys (klarnetas), Deimantė Vaičekauskaitė (fortepijonas), Andželas Gvazdauskas (saksofonas), Ieva Šlinkšytė (fortepijonas), Karolina Baltrušaitytė (saksofonas), Antanas Baltrušaitis (saksofonas), Vincentas Macijauskas (saksofonas), Eglė Šlinkšytė (fortepijonas). Taip pat grojo pučiamųjų ansamblis, saksofonininkų kvartetas ir saksofonininkų kvintetas, kuriam padėjo buvę mūsų mokyklos mokiniai Andrius Norkevičius (saksofonas) ir Jacinta Vaičekauskaitė (mušamieji).

Šiais mokslo metais Raseinių meno mokyklą Viduklės filiale baigė pučiamųjų klasės trys mokiniai ir fortepijono klasės dvi mokinės.

Į mūsų filialo koncertą atvyko Raseinių meno mokyklos direktorė Albina Damašauskienė ir direktorės pavaduotoja ugdymui Rita Krikštanienė. Koncerto pabaigoje meno mokyklos direktorė tarė padėkos žodį mokytojams ir mokiniams. Džiugu, kad susirinko nemažas būrys klausytojų: mokinių tėveliai, seneliai, sesės ir broliai, draugai, Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos mokytojai.

Dėkojame jauniesiems muzikantams ir visiems klausytojams. Dėkojame už apsilankymą Raseinių meno mokyklos direktorei A. Damašauskienei ir pavaduotojai R. Krikštanienei. Dėkojame Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijai už bendradarbiavimą.

Sigita Grubliauskaitė, vyresnioji mokytoja

02 (1) 0304  06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23  0528 29 30 31 33 pianistes 34 puciamieji

 

Skip to content