Menu Close

Muzikavimo pavasaris Ariogaloje

Šių metų gegužės 13 dieną mūsų mokyklos patiems mažiausiems mokinukams tapo viena įsimintiniausių pavasario dienų. Šią dieną mokykloje vyko pirmokų šventė “Pirmasis muzikavimo koncertas”, kurioje dalyvavo jaunieji atlikėjai: pianistės Skaistė Klizaitė, Kamilė Venclovaitė, Eliza Aputytė, Evelina Stanevičiūtė (mokytoja Alina Skirmantaitė), Paulina Raginskytė (mokytojaDžiuljetaBanienė), akordeonininkė Aura Meironaitė (mokytoja Danutė Nedzinskienė), pūtikai – Marijus Gudžiūnas, Jokūbas Šiaudikis,  Astijus Stašinskas (mokytojas Arūnas Krištapavičius).

Renginį organizavo ir vedė šių metų absolventės Monika Zakaitė ir Gabija Lukoševičiūtė. Šventėje vyravo žaisminga nuotaika, netikėti siurprizai, nuoširdus pirmokų muzikavimas. Pirmokai puikiai demonstravo savo gebėjimą skambinti pianinu, akordeonu, pūsti saksofoną, klarnetą. Vėliau jaunieji muzikantai nuoširdžiai vykdė visus vedėjų sumanymus bei užduotis: dainavo, žaidė žaidimus, šoko ratelyje, skaitė pirmoko priesaiką, kūrė ketureilį eilėraštį apie savo pamėgtą instrumentą.

Koncerto klausytojai: mokytojai, tėveliai, artimieji – turėjo galimybę pasidžiaugti pasiekta pažanga per metus, puikiu atliekamų pjesių muzikalumu, drąsiai jaustis scenoje. Ši šventė patiems mažiausiems ugdytiniams tapo puikiu startu į tolesnius muzikos siekius.

 

Džiuljeta Banienė, Ariogalos filialo vyresnioji mokytoja

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

Skip to content