Menu Close

Muzikavimo pavasaris Ariogaloje

2017 m. gegužės 15 diena patiems mažiausiems Ariogalos skyriaus mokinukams tapo viena iš įsimintiniausių pavasario dienų. Šią dieną vyko tradicinė pirmokų popietė “Pirmasis muzikavimo koncertas”. Ją organizavo ir renginį vedė šių metų mokyklos absolventės Emilija Kandratavičiūtė, Gerda Ališauskaitė, Malvina Jankauskaitė, joms talkino Urtė Noreikaitė (tęstinumo raiškos moksleivė). Popietė išsiskyrė savo žaismingomis nuotaikomis, netikėtais siurprizais, nuoširdžiu jaunosios pianistės Vakarės, jaunųjų akordeonininkų Ūlos, Nojaus ir Eimanto muzikavimu. Pirmokai nuoširdžiai vykdė visus vedėjų sumanymus: žaidė žaidimus, dėjo pirštukų antspaudus ant plakato su mokyklos taisyklėmis, muzikines pjeses grojo savo pamėgtais instrumentais. Mokytojos Danutė Nedzinskienė ir Džiuljeta Banienė  džiaugėsi pirmokėlių pasiekta  mokymosi pažanga per metus. 

Skip to content