Menu Close

„Muzikinė mažųjų mozaika 2016“

Kovo 5 d. Alytaus muzikos mokykloje vyko tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas „Muzikinė mažųjų mozaika 2016“. Šio konkurso tikslas – skatinti gabių ir talentingų vaikų kūrybiškumą, saviraišką, plėtojant jų meninį akiratį kartu suteikiant galimybę įgyti sceninės patirties, skatinti pedagogus ir atlikėjus kūrybiniam bendradarbiavimui, siekiant aukštesnio profesinio ir meninio lygio.

Konkurse dalyvavo 126 jaunieji muzikantai, kurie atvyko iš 32 muzikos ir meno mokyklų.
Konkurso fortepijono, styginių ir mušamųjų grupės vertinimo komisijos pirmininkė – Inga Vyšniauskaitė, Nacionalinės Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklos fortepijono metodinės grupės pirmininkė mokytoja metodininkė (Lietuva).

Nariai – Eremita Žėkaitė, Amsterdamo muzikos mokyklos fortepijono skyriaus mokytoja (Olandija),
Jūratė Dolkowska – F. Šopeno muzikos universiteto Balstogėje magistrė, šiuo metu atlieka meninę stažuotę (smuikas) F. Šopeno muzikos universitete (Lenkija),
Antonina Pasaravičienė – Alytaus muzikos mokyklos violončelės mokytoja metodininkė (Lietuva).

Konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos mokinė Lyja Germanavičiūtė solo smuiku (mokyt. J. Turčinskienė), koncertmeisterė Vėja Germanavičiūtė (mokyt. L. Juodytė).

C kategorijoje (10–11 metų) surinkusi aukščiausią balų (60) skaičių tapo laureate.
Tėvelių ir mokytojų vardu dėkojame mergaičių muzikinės veiklos mecenatoriams Sigitai ir Tautvydui Beinorams.

 

Skip to content