Menu Close

Muzikinė popietė “Mano interpretacija”

Gegužės 8 d. Meno mokykloje vyko muzikinė popietė “Mano interpretacija”, kurios metu fortepijono, smuiko, chorinio dainavimo pasirenkamojo instrumento mokiniai atliko šiuolaikinių autorių kūrinius, reflektavo jų interpretavimo (savito, meniškai įtaigaus kūrinio atlikimo) klausimais. 

Mokinius ruošė Jolanta Turčinskienė, Rita Krikštanienė, dr. Jūratė Daugėlienė. Aptarimas vyko pagal mokytojų pateiktus klausimus jauniesiems muzikantams. Mokiniai, atidžiai išklausę vienas kito pasirodymus, išsakė savo pastebėjimus ir juos vertino. 

Muzikinė interpretacija yra viena muzikinės kūrybos formų, o atlikėjas, interpretuodamas kūrinį, tampa tarpininku tarp kompozitoriaus ir klausytojo.  Vertindami vienas kito ir įsivertindami savo atlikimą, mokiniai buvo paskatinti drąsiau, giliau, plačiau žvelgti į muzikinę kūrybą, ieškoti naujų, savitų atlikimo variantų. 

 dr. Jūratė Daugėlienė, mokytoja ekspertė

 

Skip to content