Menu Close

Muzikinio kelio pradžia

Kovo 23 d. Alytaus muzikos mokykloje vyko IV tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas „Muzikinė mažųjų mozaika 2018“ – pučiamiesiems, kanklėms ir akordeonams.

Konkurse dalyvavo mažieji atlikėjai iš Alytaus, Kauno Miko Petrausko, Kauno 1-osios, Vilniaus Karoliniškių, Rygos J. Medinio, Kaliningrado „Harmonijos“, Vievio, Šiaulių S. Sondeckio, Garliavos, Vilniaus „Ąžuoliuko“, Vilniaus B. Dvariono, Vilniaus B. Jonušo, Anykščių, Suvalkų, Raseinių muzikos ir meno mokyklų.

Šiame konkurse dalyvauja vaikai nuo 5-10 metų. Renginyje grojo 47 dalyviai.

Raseinių meno mokyklos pirmos klasės fleitininkė Karina Bautronytė varžėsi tarp 27 atlikėjų. Mergaitė, besimokanti tik pusę metų, gražiai pagrojo konkurse, stebėjo ką atlieka bendraamžiai, įgijo dar didesnę motyvaciją. Karina buvo apdovanota padėka ir maloniomis dovanėlėmis.

Dėkoju koncertmeisterei Valdemarai Dauknaitei, Karinos mamai už palaikymą ir pavežimą. 

 

Asta Nikžentaitienė, fleitos mokytoja

   

 

Skip to content