Menu Close

Nacionalinio konkurso diplomantas

Vasario 5-7 dienomis Klaipėdoje vyko XIX Balio Dvariono nacionalinio pianistų ir stygininkų konkurso finalinis etapas. Klaipėdos universiteto menų akademijos koncertų salėje varžėsi 119 šalies jaunųjų pianistų. Saviraiškos ugdymo kategorijoje dalyvavo Raseinių meno mokyklos 8 kl. mokinys Domantas Pranckūnas (mokytoja ekspertė dr. Jūratė Daugėlienė), kuris „B“ amžiaus grupėje tapo diplomantu.

Nacionaliniam Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursui šiais metais – 42 metai. Prof. dr. Jurgio Dvariono teigimu, per ilgus gyvavimo dešimtmečius renginys įsitvirtino Lietuvos kultūriniame gyvenime ir tapo viena gražiausių švenčių mūsų krašte, talentingiausiems šalies jauniems muzikams padėjo atverti kelius į pasaulinį pripažinimą, o šio konkurso „betarpiško muzikavimo dvasia, naujos pažinties su talentais džiaugsmas suteikia reto kūrybiškumo aurą, palaimingos jungties su muzika būseną“.

Dalyvavimas konkursuose motyvuoja tobulėti, ugdo pasitikėjimą savimi, išmoko pozityviai valdyti įtampą ir kt. Šis ir kiti konkursiniai laimėjimai – tai Domanto talento, nuoseklaus mokinio ir mokytojos darbo, tėvelių – Deimos ir Remigijaus Pranckūnų – dėmesio sūnui rezultatas.

Dr. Jūratė Daugėlienė, mokytoja ekspertė

 

Skip to content