Menu Close

Organizavome I respublikinį muzikos ir meno mokyklų pučiamųjų instrumentų ansamblių festivalį „Draugystės tiltai“

Kovo 21 d. Raseinių meno mokykla organizavo I respublikinį muzikos ir meno mokyklų pučiamųjų instrumentų ansamblių festivalį „Draugystės tiltai“.
Į festivalį atvyko Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos, Kėdainių muzikos mokyklos pučiamųjų instrumentų klasių mokiniai ir mokytojai.
Festivalio svečius sveikino Raminta Sakavičienė, Raseinių meno mokyklos direktorė, Valdonė Balčaitienė, Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos metodininkė ir festivalio organizatorė Asta Nikžentaitienė, kuri pristatė kolektyvus ir atliekamus kūrinius, vadovus ir kolegas, šiltai bendravo, džiaugėsi visais atvykusiais į I respublikinį muzikos ir meno pučiamųjų instrumentų ansamblių festivalį. Buvo daug nuostabių ir nuoširdžių akimirkų. Skambėjo įvairių autorių kūriniai, girdėjome klasikos ir populiarios muzikos, džiazo.
Dėkojame visiems dalyvavusiems! Iki naujų susitikimų, tieskime draugystės tiltus!
Skip to content