Menu Close

Padėkos koncertas „Ačiū tariam iš širdies“ Ariogalos skyriuje

2024 m. vasario 8 dieną Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriuje vyko tradicinis padėkos koncertas „Ačiū tariam iš širdies“ meno mokyklos rėmėjams, mokinių tėveliams bei Ariogalos bendruomenės nariams.
Renginį pradėjo direktoriaus pavaduotojas Benediktas
Siliūnas išdalindamas padėkas Ariogalos skyriaus rėmėjams. Skyriaus mokiniai atsidėkojo rėmėjams paruoštu koncertu, kurį vedė mokytoja Alina Skirmantaitė – Ivoškienė. Koncerte grojo įvairių muzikos specialybių mokiniai, mokytojai, pasirodė šokio skyriaus šokėja.
Nuskambėjus paskutinei dainai, kurią atliko jungtinė solfedžio grupė, koncerto dalyviai įteikė po rožės žiedą savo mylimiems tėveliams, kurie visada palaiko ir padeda. Po koncerto vyko susitikimas ir diskusija su renginio svečiu – Lietuvos Respublikos seimo nariu Linu Slušniu.
Daugiau nuotraukų rasite: www.facebook.com/Raseiniumenomokykla
Skip to content