Menu Close

“Pagalba Lietuvos vaikams”

Koncerte ,,PAGALBA LIETUVOS VAIKAMS“

Fortepijono, smuiko specialybių mokiniai drauge su  mokytojomis Gintare  Gudaitiene, Saule Krečkauskiene, Eligija Dobilaitiene, Jolanta Turčinskiene, Jolita Oržekauskaite gruodžio 11 dieną apsilankė Kauno valstybinėje filharmonijoje, kur galėjo klausytis Mstislavo Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondo ,,Pagalba Lietuvos vaikams“  remiamų vaikų ir jaunuolių koncerto. M. Rostropovičius – pasaulinio garso violončelininkas, dirigentas. Per 12 fondo veiklos metų  muzikai, mokslui, sportui gabiems vaikams, juos ugdantiems pedagogams buvo išdalinta apie 600 000 eurų paramos, kuri suteikė galimybę fondo globotiniams mokytis geriausiose Europos mokyklose, koncertuoti pasaulinio garso scenose, dalyvauti tarptautiniuose mokslo ir sporto renginiuose.  Gabieji Lietuvos atlikėjai – obojistas Pijus Paškevičius, smuikininkės Agnė Gečaitė, Paulina Jankovskytė, Ugnė Katinskaitė, Ugnė Liepa Žuklytė, pianistai  Elžbieta Liepa Dvarionaitė,  Ignas Maknickas,  klarnetistų duetas Rapolas Bartulis ir Stasys Makštutis scenoje grojo su Kauno miesto simfoniniu orkestru, kuriam dirigavo Martynas Staškus. Skambėjo A.Vivaldžio, Ch.A.de Berioto, E.Griego, E.Lalo, F.Mendelsono-Bartholdy, S.Rachmaninovo, P.de Saraste muzikos kūriniai.

 

??????????????????????????????? 3 4 5 8

Skip to content