Menu Close

Paminėjome Europos muzikos dieną mokykloje (EuDaMuS)

Kovo 14 d. chorinio dainavimo choras (mokytojos Jūratė Daugėlienė, Eugenija Kumpikevičienė) dalyvavo Europos muzikinio ugdymo asociacijos (EAS, The European Association for Music in School) ir Lietuvos muzikos mokytojų asociacijos (LMMA) organizuotame virtualiame projekte – Europos muzikos dienos mokykloje šventėje.

Kovo 15 d. 12 val. Lietuvos ir Europos muzikiniai kolektyvai, klasės prisijungs dainuodami EuDaMuS (European Day of Music in School) dainą „Together” ir su visa Europa kartu švęs muziką. 

Youtube https://youtu.be/tJIh2LDW62E

EAS smerkia Rusijos pajėgų karinę agresiją prieš Ukrainą – suverenią Europos valstybę, liūdi dėl šio išpuolio, žuvusių žmonių ir žmonių kančių, solidariai palaiko juos. Titulinė daina „Together“ („Kartu”) perteikia EAS požiūrį: „Kartu mes stiprūs. Svajojame apie taiką kiekvienoje žemėje! Prašome prisijungti prie mūsų EuDaMuS!”

https://www.youtube.com/watch?v=0W59eBlV_MI

Jūratė Daugėlienė, mokytoja ekspertė

 

Skip to content