Menu Close

Paminėjome Kovo 11-ąją

Š. m. kovo 7 d. įvyko koncertas-popietė, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Darželio "Saulutė” bendruomenei koncertavo Meno mokyklos styginių instrumentų ansamblis (mokyt. Jolanta Turčinskienė), 2-3 kl. vokalinis ansamblis (mokyt. dr. Jūratė Daugėlienė). Skambėjo Deimantės Jokubauskytės, Ievos Augustanavičiūtės, Dovilės Vasiliauskaitės (mokyt. dr. J. Daugėlienė), Rugilės Nainytės, Drovydės Hilbrechtaitės (mokyt. J. Turčinskienė), Lyjos ir Vėjos Germanavičiūčių (mokyt. J. Turčinskienė, L. Juodytė), Atėnės Bartusevičiūtės (mokyt. L. Juodytė), Gitos Gliaudytės (mokyt. S. Krečkauskienė) atliekami kūriniai. Nuotaikingą renginį vedė mokytoja J. Turčinskienė, akompanavo mokyt. dr. J. Daugėlienė.

dr. Jūratė Daugėlienė, mokytoja ekspertė

   

Skip to content