Menu Close

Paminėjome Kovo 11-ąją

Meno mokyklos II pastate vyko koncertas skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, kurį surengė mokytojos Eligija Dobilaitienė ir Gintarė Gudaitienė, vedė Karolina Gedrimaitė ir Ema Petrauskaitė. Mokinius koncertui ruošė mokytojos – Giedrė Arlauskienė, Eligija Dobilaitienė, Gintarė Gudaitienė, Eugenija Kumpikevičienė, Stanislava Vežbavičienė, Vytautas Vasiliauskas, akompanavo – mokytoja Saulė Krečkauskienė. Skambėjo dainos apie Lietuvą ir kūriniai, kuriuos atliko smuikininkių ansamblis, jaunieji pianistai, jaunių choras, solistės, gitarų trio. Abejingų dainų tekstams ir vedančiųjų žodžiams nebuvo. Meilė Lietuvai, tėvynei nuskambėjo jaunių choro atliekamoje dainoje "Lietuva".

Mokytoja Gintarė Gudaitienė padėkojo visiems susirinkusiems ir mokytojoms, o ypač mažiesiems, lopšelio- darželio auklėtiniams, už gražų klausymą ir palinkėjo gražios Kovo 11-osios šventės.

            

 

 

 

Skip to content