Menu Close

Paminėjome vaikų knygos dieną

Balandžio 6 d. popietę  vyko bendras Raseinių meno mokyklos ir Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos edukacinis užsiėmimas „Augti su knyga“, skirtas 50-ąjai Tarptautinei vaikų knygos dienai paminėti.

Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos bibliotekininkė Jolanta Gudeikytė papasakojo apie Tarptautinės vaikų knygos dienos atsiradimo istoriją, meno mokyklos bibliotekininkė Dalia Margevičienė perskaitė kreipimąsi į skaitytojus, supažindino su šių metų vaikų knygos dienos plakatu ir pakvietė visus bendram darbui – piešimui, palinkėjo savo piešiniuose atvaizduoti įspūdžius patiriant skaitomas knygas.

Meno mokyklos dailės klasės mokiniai ir mokytoja Gintarė Norkienė buvo šio edukacinio užsiėmimo pagrindiniai dalyviai. Renginyje taip pat dalyvavo Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Raseinių skyriaus vaikų dienos užimtumo centro lankytojai, bibliotekos skaitytojai. Visi vaikai darbavosi kartu. Dailės mokytoja Gintarė paaiškino, pamokė, kaip reikia taisyklingai laikyti teptuką, kaip maišyti spalvas ir kitų piešimo technologijos reikalavimų.

Edukacinio užsiėmimo rezultatas – spalvingi, nuotaikingi, įdomūs vaikų piešiniai apie knygas, su mylimais personažais, su paslaptimi, su nenuspėjamu knygos pasauliu, vis kitokiu ir nepakartojamu. Mokiniai, nors ir viliojami pavasario saulutės bei atostogų, renkasi sau į draugus knygą ir laukia kito užsiėmimo.

 

 

Skip to content