Menu Close

Paroda “Laukite tęsinio”

„Ilgus šešerius metus visi mes mokėmės dailės Raseinių meno mokykloje. Kartais tai pavirsdavo į amžinybę, kartais atrodydavo, jog niekada nesibaigs, bet dabar – keista, nes šie metai – mums paskutiniai. Paroda, į kurią jus pakvietėme – visų mūsų bendras ilgo darbo rezultatas. Rengdami parodą, turėjome galimybę atsiskleisti, pasirinkdami mums patiems mieliausias atlikimo technikas ir formas. Labai svarbus dalykas: didžiosios atlikto darbo dalies net nesimato, todėl norisi žodžiais ją pristatyti.

Per dailės pamokas daug ko išmokome. Įgijome ne tik teorinių žinių, praktinių įgūdžių, suvokėme priežasčių-pasekmių sąsajas, bet ir sugebėjome susikurti jaukią aplinką, draugiškai bendrauti vieni su kitais. Per šiuos metus darėmės vis atsakingesni, sąmoningesni, savarankiškesni, vis labiau atsiskleidėme patys. Taip pat patyrėme daug juokingų nutikimų, praskaidrinusių mūsų kasdienį gyvenimą.

Visi šie įvykiai mus lydėjo iki pat šios, mums svarbios, dienos – baigiamųjų darbų parodos atidarymo, po kurio mums bus įteikti mokyklos baigimo pažymėjimai. Tačiau juk sakoma, kad kiekviena pabaiga yra kažko naujo pradžia, todėl galime jums visiems drąsiai tarti – laukite tęsinio!“

Taip 2016 m. gegužės 26 dieną per savo baigiamųjų kūrybinių darbų temų pristatymą visuomenei ir parodos atidarymą kalbėjo meno mokykloje dailės mokęsi šeštokai (mokytoja Gitana Evseičikaitė-Saurazienė). Nuoširdžiai, aktualiai, šiltai ir atvirai. Ačiū, kad buvote kartu! Sėkmės ir išsipildančių svajonių, jaunieji dailininkai!

Baigiamųjų kūrybinių darbų parodą dar galima aplankyti iki birželio 13 dienos Raseinių kultūros centro (Vytauto Didžiojo g. 10) meno galerijoje (I a.).

e e1 e2 e3 e4

Skip to content