Menu Close

Paskaita-koncertas ,,Akordeono ir violončelės muzikinis kelias per epochas: nuo baroko iki XXI a.” Ariogalos skyriuje

Vasario 27d. Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriuje vyko paskaita-koncertas ,,Akordeono ir violončelės muzikinis kelias per epochas: nuo baroko iki XXI a.” Šį renginį organizavo ir vedė akordeono mokytoja Akvilė Baliukonytė kartu su violončelininku Kasparu Šerpyčiu.
Paskaitos-koncerto metu klausytojai buvo supažindinami su baroko, romantizmo, modernizmo bei XXI a. pagrindiniais stilistiniais bruožais bei atlikimo subtilybėmis. Renginio metu dalyviai turėjo galimybę išgirsti skirtingų epochų muziką, kurią atliko akordeono ir violončelės duetas. Tai ne tik suteikė galimybę klausytojams pasimėgauti gyva muzika, bet ir plėtė žinias apie muzikos istoriją
Skip to content