Bibliotekoje dirba Dalia Margevičienė

Darbo laikas

I      9.00 – 9.30 val. (nuotoliu)

II       9.00 – 12.00     12.30 – 17.30

III      12.00 – 18.00 val.

IV     12.00 – 17.00 val.

V      9.00 – 9.30 val. (nuotoliu)

el. paštas   dalia.margeviciene@raseiniumenomokykla.lt

Sistemingai komplektuojamas ir tvarkomas knygų fondas, stengiamasi patenkinti visus bibliotekos vartotojų lūkesčius. Kiekvienais mokslo metais vyksta parodos, skirtos kompozitorių sukaktims,  valstybinėms šventėms paminėti, edukaciniai užsiėmimai.

Vyksta glaudus bendrakultūrinis bendradarbiavimas su mokytojais, mokomuoju teatru „Svajoklis“, Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešąja biblioteka, Raseinių krašto istorijos muziejumi, kitų mokyklų bibliotekomis. Sukauptas vertingas muzikinės literatūros fondas garantuoja galimybę įgyvendinti užsibrėžtus tikslus, ugdant meninius mokinių gabumus. Bibliotekininkė pateikia išsamią informaciją apie mokykloje vykstančius renginius, koncertus, festivalius, parodas ir kitą veiklą internetinėje svetainėje www.raseiniumenomokykla.lt, socialiniame tinkle www.facebook.com/Raseiniumenomokykla.

2018 metų rugsėjo mėnesį biblioteka perkelta į antrąjį mokyklos pastatą.