Menu Close

Pavasario koncertas Viduklės skyriuje

Gegužės 12 d. Raseinių meno mokyklos Viduklės skyriuje vyko pučiamųjų ir fortepijono klasės mokinių Pavasario koncertas. Jame grojo pučiamųjų instrumentų klasės (mokytojas Vidmantas Kveselis) ir fortepijono klasės (mokytoja Sigita Grubliauskaitė) mokiniai. Koncertą vedė Elija Fochtaitė, Ieva Mačiulaitytė ir mokytoja Sigita Grubliauskaitė. Koncerte grojo Pijus Povilaitis (saksofonas), Titas Mačiulaitis (klarnetas), Ieva Mačiulaitytė (fortepijonas), Gerda Milašiūtė (saksofonas), Elija Fochtaitė (fortepijonas), Evita Bondarovaitė (saksofonas), Neda Baukytė (saksofonas), Magdė Buivydaitė (fortepijonas), Eva Aleksaitė (saksofonas), Ieva Mačiulaitytė (saksofonas), Eva Laurinavičiūtė (fortepijonas), Martynas Savickas (saksofonas), GustėDubinskaitė (fortepijonas), Karolis Zanizauskas (klarnetas), Gvidas Leškys (klarnetas), Deimantė Vaičekauskaitė (fortepijonas), Andželas Gvazdauskas (saksofonas), Karolina Baltrušaitytė (saksofonas).

Koncertą smagiai ir pavasariškai baigė pučiamųjų orkestras.


Skip to content