Menu Close

“Pavasario trimitai 2017“

Tai IX tarptautinis vaikų ir jaunimo pučiamųjų instrumentų ansamblių konkursas – festivalis, įvykęs 2017 kovo mėn. 21 d., Plungės Mykolo Oginskio meno mokykloje.
Renginyje dalyvavo muzikantai iš Rietavo Mykolo Kleopo Oginskio, Šilutės, Šiaulių Dainų, Šiaulių 1-osios, Liepojos (Latvijos), Raseinių, Palangos Stasio Vainiūno, Skuodo, Plungės Mykolo Oginskio, Kretingos, Platelių, Radviliškio, Aucės (Latvija), Mažeikių Vytauto Klovos, Gargždų, Sedos Vytauto Mačernio, Ozolnieki (Latvija) meno mokyklų.
Raseinių meno mokyklos varinių pučiamųjų instrumentų trio, mokytojas Vaidas Dabžanskis ir saksofonininkų kvartetas, mokytojas Alfonsas Rukas dalyvavo jauniausiųjų atlikėjų  A grupėje, fleitininkių kvartetas, mokytoja Asta Nikžentaitienė grojo vyresniųjų atlikėjų C grupėje. Visi raseiniškių atlikėjai įvertinti III laipsnio laureatų diplomais.

Skip to content