Menu Close

Pianisčių sėkmės akimirka Elekrėnuose

2019 metų balandžio 19 dieną Elektrėnų meno mokykloje vyko XIX respublikinis fortepijoninių ansamblių konkursas „Skambinu su draugu“, kurį organizavo Elektrėnų meno mokyklos fortepijono skyriaus organizacinė mokytojų grupė. Jaunieji pianistai atvyko iš įvairių Lietuvos miestų: Alytaus, Ariogalos (Raseinių rajonas), Elektrėnų, Gargždų, Garliavos, Kauno, Kaišiadorių, Kėdainių, Klaipėdos, Kupiškio, Nemenčinės, Pabradės, Panevėžio, Plungės, Utenos, Vievio, Vilniaus, Zarasų.

Šiais metais fortepijoniniai ansambliai nustebino išaugusiu mokinių meistriškumo bei profesionalumo lygiu: spalvingu atlikimu, ryškiomis, originaliomis improvizacijomis (netgi gretinant grojimą su dainavimu). Konkurso perklausų koncertuose skambėjo užsienio ir lietuvių kompozitorių kūriniai.

Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyrių atstovavo fortepijoninis ansamblis. D kategorijos koncertinėje perklausoje puikiai pasirodė jaunosios pianistės penktokė Evelina Dubauskaitė ir šiame renginyje debiutuojanti antrokė Aira Klangauskaitė (mokyt. Džiuljeta Banienė). Jos atliko du kūrinius: nuotaikingą Bill Readdy pjesę „Syncopated squirrel“ („Voveraitės šokis“) ir Hideo Mizokami „The Hawk – Chase Comedy“.

Už puikų pasirodymą Evelinai ir Airai buvo įteikti laureatų diplomai ir taurės.

 

Džiuljeta Banienė, Ariogalos skyriaus mokytoja

Skip to content