Menu Close

Pianistų festivalis-maratonas

Lapkričio 25 d. Kaune vyko XXIII respublikinis meno ir muzikos mokyklų jaunųjų pianistų festivalis – maratonas. Dvylikoje miesto salių skambėjo 454 pianistų atliekami kūriniai. Mūsų mokyklą sėkmingai atstovavo Kamilė, Paula, Augustas, Adrija, Emilija, Justas, Meda ir Gustas, paruošti mokytojų dr. J. Daugėlienės, G. Gudaitienės, L. Juodytės, S. Krečkauskienės ir J. Sederevičiūtės.
Ariogalos skyriaus mokiniai – Melita Rentelytė (mokytoja D. Gudžiuvienė), Adrija Giedraitytė, Vesta Gailiūtė (mokytoja Dž. Banienė), Aira Klangauskaitė ir Domas Vasiliauskas (mokytoja A. Skirmantaitė – Ivoškienė) taip pat muzikavo XXIII respublikiniame jaunųjų pianistų festivalyje – maratone. Klausytis festivalio koncerto vyko ir būrelis fortepijono klasės mokinių. Šiais metais Ariogalos skyriaus dalyvių pasirodymas vyko Kauno sakralinės muzikos mokykloje. Po festivalio mokiniai ir mokytojos pasivaikščiojo ekskursijoje po Kauno sakralinę muzikos mokyklą, lankėsi mokykloje esančioje unikalioje vietoje – privačioje koplyčioje. Drąsiausi pirmą kartą prisilietė prie vargonų, išmėgino jų skambesį, pamėgino groti ne tik pagrindinėse klaviatūrose rankomis, bet ir kojų pedalų klaviatūroje.
Skip to content