Menu Close

Pianistų festivalis „Metų laikai. Vasara“

Tęsdami mokomųjų situacijų projektą „Metų laikai“, gegužės 11 d. pianistai susirinko į festivalį „Metų laikai. Vasara“. Projekto tikslas – įsivertinti pažangą, nusibrėžti perspektyvas, išbandyti sceninių sprendimų gebėjimus. Šio etapo naujovė – šalia solistų dalyvavo skirtingos sudėties ansambliai. Beveik 40 koncertinių numerių su savo mokiniais paruošė mokytojos dr. J. Daugėlienė, V. Dauknaitė, G. Gudaitienė, L. Juodytė, S. Krečkauskienė, J. Sederevičiūtė. Kameriniuose ansambliuose grojo E. Dobilaitienės smuikininkai. Atlikėjai pristatė patobulintus kartojamus kūrinius arba demonstravo pakankamai sudėtingos faktūros naujus, sėkmingai tvarkydamiesi su scenos jauduliu. žiaugiamės aktyviu dalyvavimu. Už renginio vaizdinį pristatymą ačiū dailės mokytojai G. Kozikienei ir floristei D. Bakutienei.

Jolanta Sederevičiūtė, fortepijono metodinės grupės vadovė

Daugiau nuotraukų rasite:https://www.facebook.com/photo?fbid=756359072942600&set=pcb.756360549609119

Skip to content