Menu Close

Pianistų festivalis „Vabaliukai – 2016“

2016 m. balandžio 19 dieną Raseinių meno mokyklos Ariogalos filialo mokinės Aura Vaitkutė ir Kamilė Kringelytė kartu su mokytoja Alina Skirmantaite vyko į II –ąjį respublikinį jaunųjų pianistų festivalį „Vabaliukai – 2016“, kuris vyko Šakių rajono muzikos mokykloje.

Mergaitės atliko S. Vasilenko „Ispanų šokį“ iš baleto „Mirandolina“ (aranžuotė T. Matalajevos), koncertui jas paruošė mokytojos A. Skirmantaitė ir Dž. Banienė.

Festivalyje taip pat dalyvavo mažieji atlikėjai ir jų mokytojai iš Šakių, Kėdainių, Kaišiadorių, Kazlų Rūdos, Kauno „Vyturio“ muzikos mokyklų ir filialų.

Renginį organizavo Šakių r. muzikos mokyklos vyresnioji fortepijono mokytoja Bronė Bajoriūnaitė, koncertą vedė Viktorija Pavalkytė.

Po koncerto mokytojai dalyvavo seminare, kuriame lektorės pristatė pedagogams nuolat aktualias temas, tokias kaip „Mokinių scenos baimė, jos priežastys, įveikimo būdai“ ir „Mokytojo asmenybės ypatumai, šiuolaikiškas bendravimas su mokiniais, tarpusavio supratimas“.

 

A2    A3

 

 

Skip to content