Menu Close

Pianistų koncertas Jurbarke

Balandžio 4 d. prasidėjo fortepijono grupės koncertinių programų maratonas. Pirmosios programos dalyviai koncertavo Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykloje. Diena prasidėjo edukacine programa ir ekskursija Jurbarko krašto muziejuje, vėliau vyko jungtinis Raseinių ir Jurbarko meno mokyklų jaunųjų atlikėjų koncertas. Mūsų atstovai – Greta, Vakarė, Julita, dvi Emos, Raminta, Rusnė, Danielė, Gabija, Izabelė ir Evelina, Veronika, Deimantas ir Titas, kuriuos paruošė mokytojos Gintarė Gudaitienė, Laisvida Juodytė, Saulė Krečkauskienė ir Jolanta Sederevičiūtė, pademonstravo kokybišką nepažįstamo instrumento valdymą, sceninę ištvermę po turiningos dienos, visiškai išpildydami užsibrėžtą tikslą. Šaunuoliai! Rudenį pasidalinti patirtimi ir pasiekimais jurbarkiškiai atvyks į Raseinius.

 

Fortepijono mokytoja J.Sederevičiūtė

Mokytojos G.Gudaitienės nuotraukos

       

 

 

Skip to content