Menu Close

Pianistų maratonas

Gruodžio 1d. Kaune vyko XVIII respublikinis pianistų festivalis maratonas. Jame dalyvavo 529 jaunieji pianistai iš 36 muzikos ir meno mokyklų. Raseinių meno mokyklą puikiai atstovavo Andrėja Juodytė (mokytoja J.Daugėlienė), Vanesa Daubaraitė, Ema Petrauskaitė (mokytoja G.Gudaitienė), Raminta Kučinskytė (mokytoja L.Juodytė), Izabelė Janušaitytė, Evelina Jociūtė, Joris Stulgys, Deimantas Vaička (mokytoja S.Krečkauskienė), Kotryna Piatkutė, Saulė Pūkytė (mokytoja J.Sederevičiūtė).

Šiais metais į Kauno festivalį-maratoną vyko Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriaus jaunosios pianistės Klaudija Juodytė, Aura Vaitkutė (mokytoja Alina Skirmantaitė-Ivoškienė) ir debiutuojančios respublikiniame renginyje, kaip solistės Aira Klangauskaitė ir Gabija Veličkaitė (mokytoja Džiuljeta Banienė). Jaunosios pianistės, koncertavo Kauno įvairių tautų kultūrų centre.

Jolanta Sederevičiūtė ir Džiuljeta Banienė, fortepijono mokytojos

       

 

Skip to content