Menu Close

Pianistų maratone – raseiniškiai

Jau septynioliktą kartą jaunieji pianistai iš 34 Lietuvos muzikos ir meno mokyklų susirinko į XVII Respublikinį festivalį – maratoną Kaune. Raseiniškiai šį kartą koncertavo VDU Didžiojoje auloje (taip dabar vadinama puošnioji Zitiečių salė), kurioje lankytojus pasitinka Mykolo Elvyro Andriolio paveikslas Šv. Tomas Akvinietis, kurį paskolino Kauno arkivyskupijos Bažnytinio meno muziejus. Šiandien Vytauto Didžiojo universiteto Didžioji aula – viena gražiausių ir geriausios akustikos salių. Festivalyje dalyvavo ir Jonavos, Zarasų, Kauno 1-osios muzikos mokyklos, „Vyturio“ gimnazijos ir Juozo Naujalio muzikos gimnazijos pianistai. Raseinių meno mokyklai atstovavo Deimantas Vaička, Izabelė Janušaitytė, Evelina Jociūtė (mokyt. S. Krečkauskienė), Ema Petrauskaitė, Ema Songailaitė, Gabija Miežinytė (mokyt. G. Gudaitienė), Raminta Kučinskytė (mokyt. L. Juodytė), Andrėja Juodytė, Eva Daktaraitė (mokyt. dr. J. Daugėlienė). Šiluvos skyrių pristatė Agnė Petrauskaitė ir Gabija Masiulytė (mokyt. J. Oržekauskaitė). Už sėkmingą pasirodymą atlikėjai buvo apdovanoti padėkomis ir saldžiomis dovanomis, džiaugėsi pabuvę iškilmingoje aplinkoje, pagroję vienoje iš geriausią akustiką Kaune turinčių salių.

J. Sederevičiūtė, fortepijono metodinės grupės vedėja, 

nuotraukos G. Gudaitienės

 

Skip to content