Menu Close

Akimirkos iš pianistų maratono

2017 metų lapkričio 25 dieną Kauno miesto gražiausiose koncertų salėse vyko XVII respublikinis jaunųjų pianistų festivalis – maratonas. Respublikinį renginį eilę metų sėkmingai organizuoja Kauno krašto fortepijono draugijos mokytojos Vita Karužaitė, Rasa Derbutienė ir Jurgita Lapienytė. Šiais metais renginys skirtas draugijos įkūrimo dvidešimtmečiui paminėti.

Kauno festivalio-maratono dalyvių skaičius kasmet didėja. Šiemet jame dalyvavo gausiausias jaunųjų pianistų bei atlikėjų būrys, net keturi šimtai devyniasdešimt  mokinių iš trisdešimt keturių Lietuvos Respublikos muzikos (meno) mokyklų, kuriuos ruošė du šimtai dvidešimt du mokytojai.

Į šį festivalį vyko Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriaus jaunosios pianistės: Kamilė Venclovaitė, Evelina Stanevičiūtė, Aura Vaitkutė, Klaudija Juodytė (vyresn. mokytoja Alina Skirmantaitė-Ivoškienė), Evelina Dubauskaitė, Paulina Veličkaitė, Klaudija Petrauskaitė ir Gabija Laurinavičiūtė (vyresn. mokytoja Džiuljeta Banienė). Jaunosios pianistės koncertavo Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje.  Pasirodymo metu jos atliko keturis solinius kūrinius, du fortepijoninius ansamblius keturiomis rankomis ir vieną instrumentinį prie dviejų fortepijonų (aštuoniomis rankomis).

 

Skip to content