Menu Close

„Piešiu meilės juostą mamai“

Kūrybinio plenero „Piešiu meilės juostą mamai“ 1-asis etapas. Kūrybinį plenerą organizuoja Jonavos vaikų lopšelis-darželis „Lakštingalėlė“. Šiais metais Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyrius gavo teisę tapti konkurso partneriais ir  organizuoti plenerą savo rajone. Plenero tikslas: skatinti respublikos  ugdymo įstaigų bendravimą ir bendradarbiavimą, ieškant netradicinių ugdymo formų, plėtojant saviraišką ir kūrybiškumą.

Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriaus ankstyvojo dailės ugdymo grupės mokiniai balandžio 26 d. lydimi mokytojos Kristinos Grockytės, pavaduotojo ugdymui Ariogalos skyriuje  Benedikto Siliūno, tėvelių ir vyresnės klasės mokinių keliavo dalyvauti kūrybiniame plenere „Piešiu meilės juostą mamai“. Vaikai vykdė kūrybines užduotis, tėveliai taip pat turėjo galimybę parodyti savo kūrybinius gebėjimus. Plenero pabaigoje ankstyvojo dailės ugdymo grupės mokiniai artėjančios Motinos dienos proga savo mamytėms įteikė pamokų metų kurtas aplikacijas.

Nuoširdžiai dėkoju tėveliams už vaikų skatinimą kurti ir pagalbą, dalyvaujant įvairiuose kūrybiniuose projektuos

Ariogalos skyriaus dailės mokytoja Kristina Grockytė

Skip to content