Menu Close

Pirmasis muzikavimo pavasaris Ariogaloje

2018 metų gegužės ketvirtoji mūsų mokyklos patiems mažiausiems mokinukams tapo viena iš įsimintiniausių pavasario dienų. Mokykloje vyko tradicinė pirmokų pirmojo muzikavimo šventė “Krikštynos”. Ją organizavo, kruopščiai renginiui ruošėsi mokyklos absolventės: Gabija Kaupaitytė, Malvina Jankauskaitė, Gabija Laurinavičiūtė, Ema Andriuškaitė, Monika ir Ieva Zakaitės. Renginį vedė šauni, išradinga vedėja Gabija Kaupaitytė.

Pirmokėliai: akordeonininkai Ieva Kaupaitytė, Linas Zakas, Lukas Visockas (mokytoja Danutė Nedzinskienė), jaunieji pianistai Anita Gedgaudaitė, Domas Vasiliauskas (mokytoja Alina Skirmantaitė-Ivoškienė), Aira Klangauskaitė (mokytoja Džiuljeta Banienė) – nuoširdžiai vykdė visus vedėjų sumanymus: žaidė žaidimus, kartojo kartu su absolventais mokyklos priesaikos žodžius,  patvirtindami juos savo parašu dideliame plakate, grojo įvairiais instrumentais (pianinu, akordeonu), artistiškai pozavo prieš fotoaparato objektyvą. Po koncerto pirmokams buvo įteiktos atminimo dovanėlės.

Renginio klausytojai mokytojai, tėveliai, artimieji džiaugėsi pirmokų pasiekimais. Ši šventė patiems mažiausiems meno mokyklos ugdytiniams suteikė nuostabių akimirkų.

Džiuljeta Banienė, Ariogalos skyriaus vyresnioji mokytoja       

   

                                                                                                                               

Skip to content