Menu Close

Pirmasis tarptautinis virtualus mokinių piešinių konkursas „Išgalvotas gyvenimas”

2023 m. Raseinių meno mokyklos organizuotas pirmasis tarptautinis virtualus mokinių piešinių konkursas „Išgalvotas gyvenimas” (Jonas Mačiukevičius), skirtas istoriniam Ariogalos, Betygalos ir Raseinių žemių vardų 770 metų minėjimui sulaukė didelio kūrėjų dėmesio. Domėjimąsi Lietuvos valstybe, jos istorija, Raseinių krašto žmonių kultūriniu ir dvasiniu palikimu, lietuvių rašytojo Jono Mačiukevičiaus kūryba parodė daugiau nei 110 dalyvių iš Lietuvos, Estijos, Anglijos, Rumunijos. Džiaugiamės gavę įdomią puokštę vaikų kūrybos, kuri virtualiai papuoš Raseinių miesto šventę rudenį.

Plėtodami bendradarbiavimą tarp Lietuvos ir užsienio šalių formaliojo ir neformaliojo ugdymo institucijų, dėkojame Visiems – Kūrėjams ir Mokytojams, sudalyvavus mokinių piešinių konkurse. Patirtas kūrybos džiaugsmas ir išgalvotos naujos temos bei potemės tegul padeda auginti asmenybes ir skleisti kūrybos sparnus…

Vertinimo komisijos nariai įvertino šiuos mokinius, kurie meniškai atskleidė konkurso temą, atliko techniškai ir originaliai kūrinius, savaip interpretavo dainos „Išgalvotas gyvenimas” žodžius:

I grupės (7-10 m.) mokiniai apdovanoti šiais laureato diplomais:

I vieta Gabija Kaminskaitė, 10 m., Raseinių rajono kultūros centro dailės studija;

II vieta Bulc Lara Antonia, 9 m., Liceul Greco Catolic luliu Maniu Oradea

III vieta Tėja Korsakaitė, 10 m., Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija.

II grupės (11-14 m.) mokiniai apdovanoti šiais laureato diplomais:

I vieta Dominyka Poškutė, 13 m., Girkalnio pagrindinė mokykla;

II vieta Duluș Iulia, 11 m., Scoala Gimnazială Nr 16, Oradea Rumunija;

III vieta Damsa Andrei 12 m., Scoala Gimnazială Nr 16, Oradea Rumunija.

III grupės (15-19 m.) mokiniai apdovanoti šiais laureato diplomais:

I vieta Elena Baltrušaitytė, 17 m., Raseinių meno mokykla;

II vieta Smiltė Survilaitė, 17 m., Ariogalos gimnazija;

III vieta Sunkel Lea, 16 m., Liceul Teoretic German Friedrich Schiller Oradea Rumunija.

Visi konkurso dalyviai ir juos parengę mokytojai bus apdovanoti elektroniniais dalyvio diplomais, ryškiausiai pasirodę dalyviai – specialiais prizais.

Jūsų menas, mums dovana.

 

Skip to content