Menu Close

Pirmoji virtuali paroda

Pristatau pirmąją virtualią vaikų piešinių parodą, vaikai piešė ant beržo tošies. 

Jie įgyvendino „Gyvybės medžio“ temos interpretaciją. Piešiniai ant beržo tošies – miniatiūriniai pavasario eskizai. Žinant šiandienos pasaulio įvykių seką, atsigręžiant į individualias vertybines kūrėjo nuostatas, tautodailės savitumą, gamta tapo kūrybos šaltiniu. Išanalizavę „Gyvybės medžio“ istoriją, Raseinių meno mokyklos 5 dailės klasės mokiniai atskleidė medžio grožio unikalumą, vaizdais „kalbančias“ idėjas užrašė savitomis „žinutėmis“. Kiekvienas kūrinys turi savo autorystę, besikeičiantis kūrinio pagrindas rodo amžiną kaitą. Užduotį vykdė ir mokytoja metodininkė Gintarė Norkienė, naudojant koliažo technologiją, autorinę raižymo techniką ir metalo plastiką. 

Skip to content