Menu Close

Pirmoko sėkmė tarptautiniame konkurse

Prasidėjus karantinui mokyklose veikla nenutrūko. Mokiniai dirbo namuose nuotoliniu būdu. Noriai kūrė darbelius, piešė, dalyvavo konkursuose.
Tarptautinis piešinių ir dailės darbų konkursas „Šiuolaikinė madona“, buvo skirtas Motinos dienai, kuris sudomino mokinius ir jie dalyvavo gana gausiai. Labiausiai pasisekė 1 dailės klasės mokiniui Kajui Pranaičiui (mokyt. Gina Kozikienė). Jis pasirinko lipdymą iš plastilino. Lipdyti Kajui puikiai sekasi, jis laisvalaikiu lipdo daug, atlieka ne tik mokytojos skirtas užduotis, bet ir papildomai kuria plastilino skulptūrų kompleksus. Galbūt tai ir lėmė, kad Kajus savo talentu ir fantazija sužavėjo komisijos dalyvius ir tarptautiniame konkurse užėmė antrą vietą.
Didžiuojamės ir džiaugiamės savo mokinių pasiekimais.

Gina Kozikienė, dailės mokytoja

Skip to content