Menu Close

Po spektaklio “Liūdnas dievas”

Kovo pradžioje, Ariogalos filialo moksleiviai vyko į Nacionalinį Kauno dramos teatrą spektaklį „Liūdnas dievas“. Tai jautri ir tikra istorija apie vieną skaudžiausių  žmonijos istorijos puslapių – holokaustą, legendinį žydų kilmės lenkų šviesuolį  Janušą Korčaką. Spektaklis paliko gilų įspūdį. Po spektaklio turėjo unikalią galimybę susitikti su šio teatro ir spektaklio režisiere, scenarijaus autore Inesa Paliulyte, kuri mums pasakojo, kaip subūrė profesionalių aktorių ir teatro mokyklėlės „Mano teatras“, lankančių 200 vaikų (nuo 2 iki 18 m.) komandą, tam, kad sukurtų tokį paveikų kūrinį. Aktorė ir pedagogė Inesa Paliulytė pasidalino patarimais, kad menininkui svarbu pasitikėti savo jėgomis, mylėti savo darbą ir įveikti scenos baimę prieš spektakį, koncertą, egzaminą.

Mokytoja Danguolė Gudžiuvienė, išvykos organizatorė

Skip to content