Menu Close

Profesorės Sabinos Martinaitytės seminaras ir Muzikos akademijos studentų operos „Išdykėlė Marietta” premjera

 

2022 m. gegužės 3 d. Raseinių meno mokykloje vyko seminaras „Dainavimo menas“ meno ir bendrojo ugdymo mokyklų mokytojams. Seminaro metu dainavimo meno mokėsi Raseinių meno mokyklos mokinės Beatričė Mažeikaitė ir Evelina Dubauskaitė (vyresnioji dainavimo mokytoja Stanislava Vežbavičienė). Lektorės – Kauno Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos profesorė Sabina Martinaitytė ir koncertmeisterė Kotryna Kaklauskaitė.

Atviros jaunimo erdvės salėje vyko VDU studentų Victor Herbert opera „Naughty Marietta“ („Išdykėlė Marietta“), režisierius Michael Woodwood , muzikinis vadovas – profesorė Sabina Martinaitytė, projekto vadovas – profesorė Audronė Eitmanavičiūtė, koncertmeisterė Kotryna Kaklauskaitė.

Spektaklyje dainavo VDU Muzikos akademijos studentai. Lizetės (nuotakos, Simono mylimosios) vaidmenį atliko buvusi Raseinių meno mokyklos mokinė Emilija Bagdonaitė (VDU Muzikos akademijos 2 kurso studentė).

Už pagalbą organizuojant renginį dėkojame Raseinių meno mokyklos direktorei Ramintai Sakavičienei, pavaduotojai ugdymui Dovilei Rukienei, Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos direktorei Redai Kunickienei, metodininkei Valdonei Balčaitienei, Raseinių krašto istorijos muziejaus direktorei Birutei Kulpinskaitei, fotografui Vytaliui Judickui, Raseinių meno mokyklos muzikos teorijos ir dainavimo metodinių grupių mokytojams, dailės mokytojai Ginai Kozikienei ir visiems meno mokyklos mokytojams, prisidėjusiems, kad renginys vyktų sklandžiai.

Už paramą dėkojame Linai Levickienei.

Raseinių meno mokyklos mokytoja Valdemara Dauknaitė


Skip to content